Impreza firmowa bilard - zorganizuj ją w Klubie Diament!
Dobra zabawa w firmowym gronie to ważny element każdej pracy. Gra w bilard to świetny pomysł na wspólną integrację. Impreza firmowa bilard zorganizowana w Klubie Diament zapadnie na długo w pamięci pracowników!
2019-04-12, 11:01

Impreza firmowa bilard - spędźcie razem czas w  Klubie Diament

Klub ten tworzony jest przez pasjonatów gry w bilard i darta, a także dobrej zabawy. Dlatego spędzanie tam czasu, a w szczególności większe imprezy firmowe są tam na wysokim poziomie. Impreza firmowa bilard i inne wydarzenia okolicznościowe to częste spotkania organizowane w tym klubie.

Firmowa i indywidualna oferta Klubu Diament

Główną specjalizacją klubu to impreza firmowa bilard. Jednak nie jedyna! Sprawdź jakie możliwości jakie ma do zaoferowania Klub Diament i czy warto spędzić tam imprezę firmową, urodziny, czy wieczór kawalerski lub panieński. Klub Diament pamięta także o studentach, organizując studenckie czwartki ze specjalnymi zniżkami.

Imprezy firmowe bilard

Impreza firmowa bilard - zintegruj dobrze swój zespół!

Szukając miejsca na firmowy wieczór kawalerski warto wybrać klimatyczne miejsce. Klub Diament zorganizuje Wam imprezę firmową z bilardem. Organizowane są rozgrywki pod okiem mistrza, w które są zaangażowane wszystkie zespoły z firmy. Dodatkowo zostanie przygotowany posiłek dedykowany oraz szeroka oferta różnorodnych drinków na barze. Oprócz gry w bilard, możliwa jest gra w darta, a nawet karaoke. Ponadto klub wyświetla ważne rozgrywki sportowe na dużym ekranie.

Imprezy firmowe bilard Kraków